قوانین کاربران


 قبل از ثبت نام و استفاده از این سایت شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. حل تمرین سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید

در وب سایت حل تمرین به متخصصان حل کردن تمرین "حلال" اطلاق می شود .

هر حلال ملزم به رعایت قوانین زیر می باشد .

1- حل تمرین در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.

2- حل تمرین  دسترسی مداوم و بی وقفه به وب سایت را متضمن نمی شود.

3- حل تمرین هزینه و زمان تحویل سفارش را به کاربر اطلاع می دهد. و حلال ملزم به تحویل جواب تمرین در تاریخ مقرر می باشد در غیر اینصورت طبق قوانین سایت ملزم به پرداخت جریمه می گردد .

4- حل تمرین می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری سایت، تلفن و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی حل تمرین لغو گردد.حل تمرین کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند. و همچنین حلال از طریق پیامک و ایمیل و یا سیستم تیکت سایت مطلع می گردد .

5- حلال باید علاوه بر قوانین و راهنمای مربوط به حلال ، قوانین و راهنمای مربوط به کاربران عادی را هم بداند .

6- در صورتی که تحویل سفارش از زمان تعیین شده توسط کاربر به تاخیر بیافتد ، وجه سفارش به کاربر مرجوع می گردد و بدیهی است که مبلغی به حساب حلال واریز نمی گردد . به ازای هربار دیرکرد و لغو سفارش حلال  به پرداخت 20درصد هزینه ی سفارش ملزم می گردد .

تبصره 1 : مبلغ جریمه از اعتبار حلال در سایت حل تمرین کسر می گردد .

تبصره 2: در صورتی که بعد از دیرکرد با توافق کاربر سفارش کنسل نشود ، هزینه ی حل کردن تمرین با کسر جریمه ( 5 درصد به ازای هر روز دیرکرد) به حساب حلال واریز می شود .

7- حل تمرین مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیارحل تمرین نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.

8- در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، اعتراض و دلایل خود را ثبت می کند این اعتراض توسط تیم تخصصی حل تمرین مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی تایید اعتراض نسبت به ویرایش سفارش و یا بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر، طبق قوانین سایت توافق می گردد.

تبصره 1 : اگر بعد از بررسی اعتراض مشخص شد که جواب تمرین اشتباه می باشد ، با توافق کاربر برای بار اول تمرین به حلال مورد نظر مرجوع می گردد و حلال مشمول جریمه به میزان 5 درصد از مبلغ پرداختی کاربر می گردد .

در صورتی که بعد از ویرایش اول باز هم جواب اشتباه بود  حلال به میزان 5 درصد هزینه ی حل تمرین جریمه می گردد و تمرین مورد نظر به حلال دیگری سپرده می شود.

9- بعد از قیمت گذاری و انتخاب حلال تمرین ، کاربر موظف است هزینه ی حل تمرین را به صورت اینترنتی پرداخت نماید . این هزینه تا پایان مهلت اعتراض نزد حل تمرین به صورت امانت باقی می ماند.واین مبلغ پس از پایان مهلت اعتراض با کسر سهم سایت به حساب حلال واریز می گردد.

10-تمامی ارتباطات بین دانشجو و حلال از طریق سایت انجام می شود. حلال حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار کاربرقراردهد.در صورت مشاهده حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

11- حل تمرین می تواند در صورت مشاهده ی هرگونه اختلال ، اشتباهات علمی ، تخطی از قوانین سایت و هر عملی که به اهداف حل تمرین و یا کاربران آن لطمه وارد کند با انجام تسویه حساب مالی ، با حلال مورد نظر قطع همکاری کند .

12- حلال باید جواب تمرین های محاسباتی را به صورت واضح و خوانا روی برگه ی A4 سفید به صورت دستی بنویسد و از تمرین ترجیحا به وسیله ی نرم افزار های اسکنر موبایل و یا در نور و زاویه ی مناسب بدون نرم افزار عکس بگیرد و یا به وسیله ی اسکنر عکس برداری نماید . و یا در صورت امکان جواب تمرین به صورت تایپی باشد . درصورت تایپی بودن جواب تمرین در رزومه ی حلال امتیاز مثبت ثبت می شود .

13. تسویه حساب هایی که مبلغ آن ها کمتر از "10.000" تومان باشد، کارمزد انتقال وجه از حساب حلال کسر می گردد.

تبصره : در مواردی که تمرین ترجمه باشد، در صورتی که کاربر در توضیحات ذکر نکند که سفارش احتیاج به تایپ دارد یا خیر،به صورت پیش فرض حلال باید متن ترجمه شده را بصورت تایپی ارسال نماید.

تذکر : مالک حقیقی و حقوقی کلیه محتوای تولید شده در وب سایت حل تمرین (جواب تمرین ها، ترجمه ها و...) توسط همه ی کاربران(حلال ها و دانشجویان)، وب سایت آموزشی حل تمرین.کام می باشد و هیچ فردی به جز مدیران وب سایت و یا نمایندگان قانونی آن ها حق نشر و یا هرگونه استفاده مادی و معنوی از محتوای تولید شده وب سایت حل تمرین.کام را ندارد.