سوالات متداول


چگونه تمرین خود را برای شما ارسال کنم؟

کافی است پس از ثبت نام، وارد پنل کاربری خود شده و روی گزینه تمرین جدید کلیک کنید. سپس تمرین خود را ضمیمه کنید و پس از اضافه کردن توضیحات مورد نظر روی دکمه ی ثبت کلیک کنید.

نحوه ی قیمت گذاری تمرین ها به چه صورت است؟

هنگام ثبت تمرین جدید، کاربر قیمت پیشنهادی خود را برای متخصصین حل ارسال می کند.

نحوه ی پرداخت هزینه حل تمرین به چه صورت است؟

کاربر پس از بررسی پیشنهادات متخصصین حل، با توجه به مورد انتخابی وارد صفحه پرداخت شده و به صورت آنلاین پرداخت را انجام می دهد.

چگونه از درست بودن حل تمرین خود، اطمینان حاصل کنم؟

تمام تمرین ها در حل تمرین دارای ضمانت حل می باشند. کاربر پس از دریافت جواب تمرین ، تا 72 ساعت پس از تحویل سفارش ، مهلت اعتراض دارد و حلال می بایست در صورت وارد بودن اعتراض با توافق کاربر یا تمرین را دوباره حل کند و یا سفارش کنسل و وجه مرجوع می گردد.

چگونه جواب تمرین خود را دریافت کنم؟

پس از پرداخت هزینه، تمرین شما در مهلت مقرر حل شده و در پنل کاربری شما آپلود می شود. (اطلاع رسانی از طریق پیامک و ایمیل انجام می پذیرد)

چه تمرین هایی در حل تمرین حل می شود؟

تمامی تمرین های محاسباتی و مفهومی رشته های فنی و مهندسی و دیگر رشته ها، همینطور ترجمه ی مقالات و متون عمومی و تخصصی توسط متخصصین و مترجمین مجرب وبسایت حل تمرین، انجام می پذیرد.

سیستم اطلاع رسانی حل تمرین به چه صورت است؟

تمامی مراحل کار با پیامک و ایمیل به کاربران اطلاع داده می شود. اخبار سایت نیز از طریق تیکت های گروهی برای کاربران ارسال می شود.

نحوه ی قیمت گذاری تمرین ها توسط حلّال به چه صورت است؟

متخصصین حل پس از بررسی تمرین ثبت شده، قیمت پیشنهادی خود را برای کاربر ارسال می کنند.

نحوه تسویه حساب حلال ها چگونه است؟

با کلیک کردن بر روی گزینه تسویه حساب در پروفایل خود، درخواست تسویه حساب را برای مدیر سایت ارسال کنید. تسویه حساب هر 30 روز یکبار در تاریخ یکم هر ماه انجام می شود .

چرا قسمت پیشنهاد قیمت، غیر فعال می باشد؟

اگر پیشنهاد حلال دیگری قبل از ثبت پیشنهاد شما توسط کاربر پذیرفته شود، قسمت ثبت پیشنهاد برای شما غیر فعال می گردد.