قوانین کاربر

 قبل از ثبت نام و استفاده از این سایت شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. حل تمرین سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید

1- حل تمرین در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.

2- حل تمرین  دسترسی مداوم و بی وقفه به وب سایت را متضمن نمی شود.

3- حل تمرین هزینه و زمان تحویل سفارش را به کاربر اطلاع می دهد.   

4- حل تمرین می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری سایت، تلفن و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی حل تمرین لغو گردد.حل تمرین کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.

5- کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. روش های اعلان در روزهای کاری و ساعات اداری است. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد حل تمرین، تمرین های انجام شده را در قبال دریافت هزینه آن به علاوه 10 درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.

6- در صورتی که تحویل سفارش بیش از 24 ساعت به تاخیر بیافتد، حل تمرین موظف به پرداخت خسارت می باشد.

7- حل تمرین مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیارحل تمرین نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.

8- در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، اعتراض و دلایل خود را ثبت می کند این اعتراض توسط تیم تخصصی حل تمرین مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی تایید اعتراض نسبت به ویرایش سفارش و یا بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر، طبق قوانین سایت توافق می گردد. انجام هر گونه ویرایش پس از مدت زمان گارانتی (مهلت اعتراض)، مستلزم پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود که از طرف حل تمرین اعلام می گردد.

9- بعد از قیمت گذاری و انتخاب حلال تمرین ، کاربر موظف است هزینه ی حل تمرین را به صورت اینترنتی پرداخت نماید . این هزینه تا پایان مهلت اعتراض نزد حل تمرین به صورت امانت باقی می ماند.

10- در صورت اعتراض کاربر به جواب تمرین ، این اعتراض بررسی می گردد و در صورت بجا بودن اعتراض هزینه ی سفارش به حساب کاربر واریز می گردد.

11-تمامی ارتباطات بین دانشجو و حلال از طریق سایت انجام می شود. دانشجو حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار حلال قرار دهد. در صورت مشاهده حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

12-مالک حقیقی و حقوقی کلیه محتوای تولید شده در وب سایت حل تمرین (جواب تمرین ها، ترجمه ها و...) توسط همه ی کاربران(حلال ها و دانشجویان)، وب سایت  آموزشی حل تمرین.کام می باشد و هیچ فردی به جز مدیران وب سایت و یا نمایندگان قانونی آن ها حق نشر و یا هرگونه استفاده مادی و معنوی از محتوای تولید شده وب سایت حل تمرین.کام را ندارد.

تبصره: محتوایی را که کاربر در ابتدا (زمان ارسال درخواست حل کردن تمرین) پیرامون محرمانه بودن آن با مسئولان وب سایت توافق کند، از این بند مستثنی می شوند.